Drevené stavebnice VARIO

Drevené stavebnice VARIO

Mnohé vzdelávacie drevené hračky sú efektívne pri rozvoji dieťaťa. Rozvíjajú jemnú motoriku, priestorové vnímanie a schopnosť logicky riešiť problémy. Už základná sada drevených kociek naučí dieťa rozpoznávať tvary a pochopiť princíp geometrie a rovnováhy.

So stavebnicami Vario od českého výrobcu Walachia sa môžete hrať donekonečna! Drevené stavebnice sú ekologické, majú jednoduchý dizajn a nikdy nevyjdú z módy. Stavebnice zobrazujú rozmanité stavby, ktoré môžete zložiť, rozobrať a postaviť nanovo. Pri stavebniciach Vario jednoducho nepozná kreativita žiadne obmedzenia. 

Séria Vario obsahuje 8 rôznych stavebníc. Každá sada obsahuje rôzny počet dielikov. Stavebnice sú medzi sebou kompatibilné, čo poskytuje malým staviteľom neobmedzené možnosti výstavby. Náročnosť výstavby vzrastá v závislosti od veku dieťaťa, čiže môžeme skonštatovať, že stavebnice Vario rastú spolu s malými hráčmi. Začať môžu jednoduchým zrubom alebo maštaľou. Keď získajú potrebnú zručnosť, nič im nebráni v tom, aby postavili vidiecke sídlo, kostol alebo hrad. Ak potrebujú pomoc rodiča, užijú si spolu kvalitne strávený čas.

Najzákladnejšie stavebnice Walachia Vario pozostávajú zo 72 dielikov a dá za z nich vytvoriť minimálne 8 modelov. Veľké sady stavebníc v drevených boxoch VARIO BoxVARIO Massive Box, ktoré obsahujú viac než 400 stavebných dielikov, sú vhodné nielen pre zanietených jednotlivcov, ale aj pre skupiny detí. Sú ideálne pre materské školy. Vďaka kvalitnému vyhotoveniu a univerzálnemu využitiu sa s nimi zahrajú celé generácie šikovných predškolákov.