O nás

Spoločnosť Maquita, s.r.o. sa prvýkrát zapísala do povedomia ako vydavateľstvo edukačných pracovných zošitov pre materské a základné školy a stala sa stálicou na trhu v danej oblasti. Vďaka silnému zázemiu mohla spoločnosť rozširovať svoje pôsobenie. 

V priebehu svojej pôsobnosti sa stala všestranným a komplexným dodávateľom pre všetky školské zariadenia. Neustále sa snaží rozširovať svoje portfólio o nové značky a produkty s cieľom uspokojiť aj najnáročnejšieho zákazníka. V jej ponuke nájde produkty domácej aj zahraničnej výroby.

Jedinečnosť firmy spočíva v tom, že mimoriadne úspešne funguje takmer výhradne len cez svoje internetové obchody, medzi inými spomeňme napríklad www.predskolak.sk, www.kreativnyzivot.skwww.hudobna-vychova.sk alebo www.divadielko.sk

Novinkou v rodine e-shopov spoločnosti Maquita, s.r.o. je obchod www.edukacnehracky.sk, ktorý všestranne pokrýva nielen potreby škôl a pedagógov, ale aj rodičov, ktorým nie je ľahostajné rozširovanie vzdelania a cibrenie schopností ich detí.

Keďže spokojnosť zákazníkov je pre nás prvoradá, veríme, že nákup na edukacnehracky.sk plne uspokojí všetky ich požiadavky. Obrátiť sa môžu na skúsený personál, ktorý poskytuje klientom prvotriedny prístup.